راهنمای(  ScribeFire ) اسکرایب ‌فایر برای کاربران پرشین بلاگ:

یک افزونه برای فایرفاکس است که امکان وبلاگ نویسی از طریق فایرفاکس را بدون وارد شدن به سرویس وبلاگتان برای شما فراهم میکند.

روی فایرفاکس، یک آیکون نارنجی به شکل یک دفترچه به دکمه های فایرفاکس شما اضافه میشود. با کلیک بر روی آیکون آن، ادیتوری برای ارسال مطلب به وبلاگتان باز میشود. کافیست اطلاعات مربوط به سرویس خود را بطور کامل به این افزونه بدهید تا بتواند به سرویس وبلاگ شما وصل شود و مطالبی که در ادیتور آن نوشته اید به وبلاگ شما پست کند.

تنظیمات پرشین بلاگ برای اسکرایب فایر:

ابتدا اسکرایب فایررادانلودوکلیک کنیدبعدازنصب درجای مشخص شده آدرس دقیق وبلاگتان راقرارداده ودکمه ی Configure manually راانتخاب نموده سپس ازمنوی کشویی گزینه ی API MetaWeblog راانتخاب نموده ودرجای خالی پایین تر آدرس: http://persianblog.ir/services/metablog.ashx راقرارداده ودکمه ی nextرابزنید سپس درمرحله ی سوم یوزرنیم وپسوردخودراواردنموده وnext رابزنید.

برنامه بااستفاده از این اطلاعات سعی میکنید به سرور پرشین بلاگ وصل شود. اگر اطلاعات را درست وارد کرده باشید، تماس با موفقیت برقرار میشود و از این پس میتوانید با بازکردن ScribeFire متن خود را وارد کرده و با یک کلیک آنرا به وبلاگتان ارسال کنید، بدون آنکه وارد پرشین بلاگ شوید.امیدوارم که استفاده کنیدومفیدباشد.

 

 تاريخ : سه‌شنبه ٥ دی ۱۳٩۱ | ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ | نويسنده : محمــــــدصــدیق یوسفــی | نظرات ()
  • قالب وبلاگ | دنياي اس ام اس